محل تبلیغات شما

سمند سورن، نسلی پیشرفته تر از سمندهای معمولی

سمند سورن به عنوان یکی دیگر از نمونه خودروهای داخلی بر اساس ادعای مهندسین ایران خودرو، موفق به دریافت تاییدیه ایمنی IDIADA اسپانیا شده است. موسسه ای که از معتبرترین مراکز تست خودرو در دنیاست.

مهندسین ایران خودرو برروی سمند سورن سیستم عیب یابی هوشمند و هشدار دهنده موانع عقب را به عنوان تجهیزات ایمنی قرار داده اند.

همچنین برای تامین بیشتر امنیت خودرو، سورن مجهز به به سیستم ترمز ضد قفل ABS، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم ایموبلایزر و هشدار دهنده هوشمند مرکزی ورود غیر مجاز است.

خوشبختانه ایمنی سورن در مقایسه با دیگر خودروهای معرفی شده در این نوشتار بالاتر است و می تواند به خوبی خریداران خود را راضی کند.

پژوپارس، خودروی مدیران ایرانی

 

اگر بیاد داشته باشید زمانی که پژوپارس از خط تولید ایران خودرو بیرون آمده، در خیابان های کشور راه پیدا کرد به نام خودروی مدیران شناخته می شد.

 

خودرویی با پیشرانه ای از نوع TU5 و حجمی 1.8 لیتری که شتاب و قدرت بسیاری بالایی را در سواری خودرو فراهم می کرد.

 

پژوپارس در ایران با سه پیشرانه TU5، موتور 1.8 لیتری 7XU و پیشرانه XUM که در زانتیا نیز مورد استفاده است، تولید شده در اختیار افراد قرار می گیرد.

اگر نیازی به باتری برای این ماشین داشتید می توانید به سایتما مراجعه کنید و باتری ماشین مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.


باطری ماشن سورن ,سمند ,خودرو ,سیستم ,ایمنی ,پیشرانه ,سمند سورن ,هشدار دهنده ,و هشدار ,را به ,ایران خودرومنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اوزون تراپی وبلاگ رسمی میلاد فنت تدریس خصوصی اول دبستان اطلاعات شخصی جهت انتشار گروه فناوری و تکنولوژهای نوین توراکو طبیب الاسنان فی مشهد الان بخر تحویل بگیر دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی بهترین کالاها