محل تبلیغات شما

در صنعت باطری خودرو می توان به برندهای متفاوت ایرانی و برندهای خارجی اشاره کرد که شاهد گسترده انواع برندهای متفاوت باتری خودرو هستیم  . با توجه به شرکت سازنده باطری خودرو همچنین ساخت ایرانی ویا خارجی بودن آن باعث تفاوت چشمگیری در کیفیت و قیمتهای باطری خودرو و مدت زمان گارانتی می باشیم .

از آنجا که در ساخت و تولید باتری خودرو ، باید به طور مستمر و مداوم با مواد شیمیایی وترکیبات آن ارتباط مستقیم داشت ( چه در زمینه تولید باتری خودرو وچه در زمینه باتری کهنه  وفرسوده ) ونیز این مواد بر روی محیط زیست اثرات مخربی به جای میگذارد لذا هیچ یک از کشورهای اروپایی ؛ سازنده باتری خودرو نمی باشند و این در حالی است که کشورهای آسیایی و نیز کشورهای در حال توسعه وجهان سومی تولید کننده و سازنده انواع باتری خودرو می باشند . از جمله کشورهای خارجی تولید کننده انواع باتری خودرو می توان به کشورهای کره جنوبی ، چین و ترکیه اشاره کرد. در میان تولید کنندگان خارجی باتری خودرو ، باتری های ساخت کشورهای کره ایی دارای کیفیت بسیار مطلوبتری نسبت به باتری های ساخت چین و ترکیه هستند .

با توجه به فرآیند تولید و تکنولوژی بکار گرفته شده در صنعت باطری خودرو ، از خرید باطری خودرو چینی ونیز باطری خودرو ترکیه ایی اجتناب کنید چرا که از کیفیت پایینی برخوردار هستند.

در ابتدا بهتر است برندهای مطرح کره ایی را نام ببریم  تا خریداران باطری خودرو با برندهای خارجی آشنا شوند.

 

برندهای مطرح کره ایی باتری خودرو عبارتند از دلکور ، پوما ، جگوار ، شارک ، هانکوک ، بس فیت ، می باشند که در بازار باتری خودرو با این نام ها شناخته می شوند .

با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت باطری خودرو در ایران شده است و با توجه به تکنولوژی روزجهانی  بکار رفته در باطری های ساخت ایران در این قسمت به بررسی و معرفی برندهای مطرح و با کیفیت ایرانی می پردازیم .

در حال حاضر در ایران شرکت ها و کارخانجات مختلفی ازجمله شرکت توسعه منابع انرژی توان ( صبا باتری ) ، شرکت سپاهان باتری ، برنا باتری ، ارس باتری ، توان باتری ،  شرکت پاسارگاد صنعت باتری ، آذر باتری   مشغول به فعالیت و تولید هستند ، محصولات خود را تحت نام های گوناگونی از جمله باتری واریان ، باتری  نیوآرمو ، باتری اوربیتال ، باتری سیلور پلاس ، باتری سوزوکی  و باتری اتمیک . به بازار عرضه می کنند .

انتخاب باتری خودرو در میان فراوانی برندهای  خارجی و داخلی موجود در بازار شاید کار راحتی نباشد ؛ لیکن مهمترین عامل جهت انتخاب بهترین برند باتری خودرو ، بررسی سابقه و کیفیت کارخانه های تولیدی باتری خودرو میباشد .

از آنجا که کارخانه های معتبر ایرانی سالهاست به تکنولوژی روز جهانی و تجهیزات مدرن  برای تولیدات انواع باتری اتمی (سیلد) و باتری اسیدی و انواع باتری ups مجهز شده اند ، لذا انتخاب برندهای مرغوب باطری ایرانی میتواند انتخاب مناسب تری برای صاحبان خودرو در مقایسه با باتری های خارجی باشد.

باطری خودرو ساخت ایران دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار پایینی نسبت به موارد مشابه باطری خارجی دارند و به دلیل تحریم هایی که کشورمان با آن مواجهه می باشد ، باتری های خارجی ضمانت برگشت کالا و گارانتی معتبر ندارند و این در حالی هست که باطری خودرو تولید داخل دارای گارانتی معتبر شرکتی و ضمانت برگشت کالا هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

از میان برند باطری خودرو تولید داخل ( ایرانی ) می توان بهترین برند را باطری سوزوکی که محصول مشترک ایران و ژاپن می باشد را نام برد . در واقع باطری سوزوکی با همکاری ژاپن و با شعار تدبیر ژاپن ، تضمین ایران در ایران توسط سپاهان باتری اصفهان تولید و عرضه میگردد . باتری سوزوکی دارای بالاترین مدت گارانتی ( ماه )  می باشد ، به همین دلیل نسبت به باتری های شرکت صبا باتری دارای قیمت بالاتری هستند . باتری های شرکت صبا باتری دارای 6 تا 12 ماه گارانتی هستند و نسبت به سایر موارد از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند .


باطری ماشن باتری ,، ,خودرو ,باطری ,های ,تولید ,باتری خودرو ,باطری خودرو ,باتری های ,، باتری ,باتری ، ,صنعت باطری خودرو ,باطری خودرو تولید ,تولید باتری خودرو ,انواع باتری خودرومنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
maspv کانون زبان ایران دانلود سرا لوازم یدکی اصلی گریدر 661 دلگیر چت|فدا چت|پرگل چت Jordynktm diary معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی مطالعه عربی با موسسه ونوس عزم ثبت شرکت