محل تبلیغات شما

دلایل خالی شدن باتری خودرو را به طور کلی می توانیم در سه مورد اصلی خلاصه کنیم:

.1 وجود مشکل ذاتی در خود باتری

.2وجود مشکل در سیستم سیم کشی خودرو

.3اشتباهاتی که خود راننده مرتکب می شود

با این تفاسیر می توان گفت که بسیاری از مشکلاتی که برای باتری به وجود می آید به سادگی قابل رفع هستند و نیازی به تعویض یا مراجعه به تعمیرگاه ندارند. بیشتر افراد زمانی متوجه ایراد باتری می شوند که خودرو خاموش است و قصد روشن کردن آن را دارند. اما گاهی خالی شدن باتری در حین حرکت خودرو نیز اتفاق می افتد.

چرا باتری خالی می شود

مهمترین دلایل خالی شدن باتری

وقتی باتری به صورت مدام دچار نقص می شود زیاد به دنبال بررسی و تعمیر نباشید، چرا که باتری خودرو به احتمال بسیار زیادی خراب شده و نیاز به تعویض دارد. اما در بیشتر مواقع خراب شدن باتری به دلیل خوردگی و یا اتصالات غیر اصولی نیز هست. شرایط دمایی نیز می تواند تاثیر مستقیمی در عمر باتری و نحوه عملکرد آن داشته باشد.در ادامه دلایل دیگری که به سرعت در عمر باتری خودرو تاثیر دارند را معرفی خواهیم کرد.

 روشن ماندن چراغ خودرو

    یکی از شایع ترین دلایل خرابی باتری که هرکسی ممکن است تجربه کرده باشد، روشن ماندن چراغ هاست. حتی روشن ماندن طولانی مدت چراغ سقفی داخل کابین نیز می تواند به راحتی باعث خالی شدن باتری خودرویتان شود.

    پس همیشه در هنگام ترک ماشین به بررسی چراغ های خودرو بپردازید که چراغی روشن نمانده باشد. در خودروهای جدید که دارای فناوری چراغ بدرقه هستند، در صورتیکه سیستم دچار نقص شده باشد فرایند خالی شدن باتری خودرو با سرعت بیشتری اتفاق خواهد افتاد.

    ضعیف بودن باتری خودرو

    هر باتری و منبع تغذیه ای که به خوبی نگهداری نشود و یا قدیمی شده باشد به مراتب شارژ کمتری در مقایسه با روزهای اولیه خود نگهداری می کند و این موضوع فقط محدود به باتری خودروها نیست.

    حتی کوچکترین مشکلات در سیستم برق کشی خودرو، مانند برق کشی برای گیر می تواند باعث خالی شدن یک باتری معیوب شود.


باطری ماشن باتری ,خودرو ,خالی ,شدن ,چراغ ,    ,خالی شدن ,شدن باتری ,باتری خودرو ,می تواند ,دلایل خالیمنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
الان بخر تحویل بگیر تفریحی موزیک 68 درسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود برای شما testsaman خرید تردمیل باشگاهی با کیفیت آکادموزیک کلش آف میز