محل تبلیغات شما

اضافه کردن یک باتری صوتی اختصاصی، هیچ کار کمکی به شما نخواهد کرد به استثنای اینکه می توانید با موتور خاموش ماشین خود مدت طولانی تری به موسیقی گوش فرا دهید، در واقع این کار ممکن است به ماشین صدمه بزند. ممکن است دور از عقل باشد ، اما استدلال آن بسیار ساده است. اساسا، باتری در ماشین شما برای خدمت به یک هدف است: تولید نیروی محرکه کافی برای شروع کار موتور. پس از اینکه موتور شما شروع به کار کرد و دستگاه برق متناوب در حال چرخش بودُ باتری در واقع به عنوان بار الکتریکی عمل می کند.

 

اگر باتری دوم را اضافه کنید، اساسا این کار فقط به عنوان دومین بار الکتریکی عمل می کند که موتور باید هر دو آنها را شارژ کند.

 

یک باتری خوب است، بنابراین دو باتری باید بهتر باشد، درست است؟ خوب، چند موقعیت خاص وجود دارد که این امر در آنها صادق است. هنگامی که موتور شما در حال کار نیست، هرگونه لوازم جانبی که روشن کنید به طور مستقیم از باتری انرژی می گیرید. به همین دلیل است که  اگر یک شب به طور تصادفی چراغ های جلو را خاموش نکنید صبحه باتری خالی شده است. اگر شما یک باتری بزرگتر یا حتی یک باتری دوم دیگر اضافه کنید، مقدار زیادی انرژی اضافی ذخیره می شود.

 

دلیل اصلی افزودن باتری دوم به یک ماشین یا کامیون  نیاز به استفاده از لوازم جانبی در هنگام خاموشی ماشین است.  اگر با ماشین خود  کمپینگ انجام میدهید، این یک مثال خوب است. ممکن است برای تعطیلات آخر هفته یا بیشتر، بدون موتور کارهای زیادی انجام دهید ، و این می تواند باتری را خیلی سریع تخلیه کند.

 

اگر باتری دوم را اضافه کنید، میتوانید زمان طولانی تری از باطری ماشین خاموش خود استفاده کنید. اگر عادت داشته باشید که ماشین را پارک کرده و ساعت های طولانی از سیستم صوتی آن استفاده کنید، اضافه کردن یک باتری دیگر ممکن است مفید باشد. در همه موارد دیگر، احتمالا باتری اضافی مشکلی را که سعی در مقابله با آن دارید، حل نخواهد کرد.


باطری ماشن باتری ,یک ,ماشین ,کار ,موتور ,  ,یک باتری ,باتری دوم ,ممکن است ,  اگر ,کند  منبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایت اینترنتی دل قیمت خرید و فروش تردمیل هر چی که بخوای انواع کاغذ دیواری پوستری فروشگاه گز کرمانی اصفهان مشاوره کارشناسی ارشد انگشتر، گردنبند، جواهرات نقره، نگین، تسبیح | جواهری بینا یکم بیشتر بمون دانلود برای شما قیمت لوازم یدکی گریدر کوماتسو