محل تبلیغات شما

تگ توضیحات در HTML

تگ توضیحات یا به انگلیسی کامنت یکی از تگ های زبان HTML می باشد که ما با استفاده از آن میتوانیم بخش های مختلف یک فایل htmlرا برای خوانایی بهتر توضیح دهیم.

توضیحاتی که با استفاده از این تگ ایجاد می شوند در مرورگرها نمایش داده نمی شوند و فقط در سورس کد فایل HTML قابل مشاهده می باشند که میتواند باعث خوانایی بهتر/بیشتر کدها و دستورات فایل شود.

توضیحات شرطی

نوع دیگری از توضیحات داریم به اسم توضیحات شرطی، یعنی توضیحاتی که بتونن طبق یک شرط خاص اجرا بشوند، یعنی مثلا بگیم این توضیح با فلان متن فقط در مرورگر IE نسخه ۶ اجرا شود و

توضیحات شرطی فقط در مرورگر IE عمل میکنند.

Free-Learn

نحوه استفاده

برای ایجاد توضیحات یا درج توضیحات درHTMLهمونطور که گفتم ما باید از تگ توضیحات استفاده نماییم. که شکل کلی این تگ بصورت زیر می باشد.

اول یک علامت کوچکتری (>) باز میکنیم سپس علامت ! میگذاریم سپس ۲عدد (- -) سپس توضیحات مورد نظرمون رو وارد مینماییم و در نهایت برای بستن تگ ۲عدد (- -) میگذاریم و سپس علامت بزرگتری (<).


باطری ماشن توضیحات ,تگ ,سپس ,استفاده ,یک ,فایل ,تگ توضیحات ,فقط در ,می باشد ,با استفاده ,مرورگر ieمنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سخن ، عارف قزوینی تخفیف ویژه قفس ارزان کده موزیک هاب / دانلود آهنگ های جدید مرکز فروش لوازم یدکی گریدر 661 معرفی کالا فروشگاهی آشپزی فروش آنلاین کاغذ دیواری سه بعدی انجام نماشویی ارزان