محل تبلیغات شما

اسید باطری 1250 درجه چیست

 

اسید باطری 1250 درجه تهیه شده از اسید سولفوریک مرغوب بدون ناخالصی و آب مقطر 100 درصد خالص می باشد. این اسید تولید شده توسط مهندسین مجرب شرکت کیمیا تهران اسید می باشد و ضمانت کیفیت را دارا می باشد. اسید باتری 1250 درجه رقیق شده اسید سولفوریک می باشد و چون اسید سولفوریک را به راحتی نمی توان رقیق کرد و حتما با دستگاه های رقیق کننده قوی باید تهیه شود.

اسید باطری 1250 درجه در صنایع باطری سازی، نیروگاه ها و همچنین باطری های اتمی و ژله ای می باشد. اسید باطری 1250 در باطری های انواع اتومبیل ها، کامیون و کامیونت ها، جرثقیل ها، لیفتراک ها قابل استفاده می باشد. اسید باتری نیاز اصلی تمامی باطری سازی های ایران می باشد. اسید باطری در صنعت برق و الکترونیک کاربرد ویژه ای دارد. نیروگاه های حرارتی بادی و نیروگاه های آبی و هم چنین نیروگاه های خورشیدی و هیبریدی کشور هم نیاز مبرم به اسید باطری 1250 درجه دارند.

اسید باتری 1250 درجه

اسید باطری به هر اسیدی گفته می شود که در سلول های شیمیایی یا باطری استفاده می شود اما معمولا از این توصیف اسید مورد استفاده در باتری اسیدی مثل باطری خودروها استفاده می شود. اين محصول براي باطري هاي معمولي كه نياز به آب باطري دارند استفاده مي شود و باعث مي شود كه جريان الكتريكي از آند به كاتد رد و بدل شود. توضيح اينكه اگر باتري شما نو باشد و تاكنون در آن آب باطري نريخته باشيد پس از ريختن اين محصول باطري شما شارژ اوليه هم شده است و ديگر نيازي به شارژ اوليه ندارد. اسید باطری جهت مصرف باطري سازي ها - تعميرگاه هاي مجاز و كارخانه هاي توليد باطري است مایع داخل باتری را الکترولیت می نامند. اگر اسید از حد مذکور کمتر شود الکترولیت حالت تلخی و سوزش خود را از دست می دهد که در اصطلاح می گویند آب باتری شیرین شده است. در چنین مواقعی در شب، زمانی که به موتور گاز داده می شود چراغ ها نور عادی دارند و اگر گاز داده نشود کم نور می شوند. آب باتری باید روی صفحه های داخل باتری را کاملاً بپوشاند در غیر این صورت صفحه ها در مجاورت هوا قرار گرفته و اکسیده می شوند. مایع باید در حدود بیش از یک سانتی متر روی صفحات را بگیرد. در صورت کمبود، باید آب مقطر اضافه نمود نه اسید. استفاده از اسید سولفوریک برای باطری باید بوسیله متخصص و باتری ساز انجام شود؛ زیرا سوزنده و خطرناک است و باید رقیق شود. باتری ماشین دارای چندین صفحه است که در الکترولیت قرار گرفته است. هنگامی که آب تبخیر می شود، برخی از قطعات در این صفحات به سطح می رسند. آن ها خشک شده و به همین دلیل احتمال آسیب رسانی به آن ها زیاد است. به عبارت دیگر، زمانی که سطح الکترولیت کاهش پیدا می کند، لازم است که شما به باتری آب مقطر اضافه کنید. برخی از باتری ها دارای علائم خاصی هستند که زمان اضافه کردن آب مقطر را نشان می دهد. اگر باتری خودرو شما دارای این نشانگر نباشد، شما می توانید سطح الکترولیت را با نگاه کردن به صفحات داخل آن کنترل کنید. پیش از اضافه کردن آب مقطر به باتری خودرو خود، بهتر است از نوع باطری خودرو اطلاعاتی داشته باشید.


باطری ماشن اسید ,باطری ,باتری ,آب ,های ,ها ,اسید باطری ,می باشد ,1250 درجه ,باطری 1250 ,آب مقطرمنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
(PUBG)MOBAIL خرید ریموت کنترل جرثقیل ساگا وبگردی 98 آرلیس برنامه ریزی برای کنکور 99 با ونوس چت روم فارسی خٌل چلا چت همه چی موجوده دو سوته خرید کن تحویل بگیر معرفی کالا فروشگاهی فروشگاه اینترنتی نگین بلاگ