محل تبلیغات شما

موتور هندل می زند اما روشن نمی شود:

 

اگر موتور هنگام چرخاندن سوییچ می چرخد یا صدای استارت می دهد، اما روشن نمی شود به احتمال قوی عیب از باتری است. شاید هم استارتر مشکل داشته باشد، شاید هم چیز دیگر. اما ۹۴درصد اوقات، واقعا عیب از باتری است حتی اگر ماشین خیلی خوب استارت بزند. اگر آمپرسنج به شما اعلام کند که وضعیت باتری خوب است، ممکن است چند ولت کمتر از میزان نیاز ماشین باتری وجود داشته باشد. این مورد شاید از شایع ترین نشانه های خراب بودن باتری ماشین

وقتی دیدید که ماشین هر چقدر هم که استارت بزنید روشن نمی شود، باید از کابل های اتصال ساز استفاده کنید تا ماشین را راه بیندازید. این فرایند (باتری به باتری کردن خودرو) را قبلا در هاو کن یو توضیح دادیم که می توانید در مقاله زیر روش صحیح باتری به باتری کردن را فرا بگیرید و آن را مطالعه کنید.

وقتی ماشین دوباره راه افتاد کابل را قطع کنید، بگذارید موتور نیم ساعت کار کند تا آلترناتور یا دینام بتواند باطری را دوباره شارژ کند.

 

حدود نیم ساعت بعد، وقتی به خانه یا مکانی امن رسیدید ، یک تست کوچک انجام بدهید. وقتی موتور را خاموش کردید، حد اقل یک دقیقه صبر کنید بعد موتور را دوباره روشن کنید. یکی دو دقیقه دیگر صبر کنید.

 

در این لحظه، اغلب باتری ها از کار کردن آلترناتور شارژ شده اند و تا یکی دور روز خوب خواهند بود. این مدت را دست کم نگیرید. بلکه قبل از اینکه در جاده گیر بیفتید، از آن برای پیدا کردن باتری جدید و تعویض باتری قدیمی با آن استفاده کنید.


باطری ماشن باتری ,ماشین ,موتور ,روشن ,نمی ,استارت ,روشن نمی ,نمی شود ,باتری کردن ,باتری است ,از باتریمنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت کالای صنعت نفت بهترین سایت وبلاگی برای دانلود کتاب آفیشیال کامپیوتر اینجا همه چی هست مطالب حوزه لوازم التحریر و نوشت افزار طراحی سایت حمیدیان عرافی | دانستنی ها eliseitcbl1 daily دانلود فایل های کمیاب