محل تبلیغات شما

بسیاری از صاحبان خودرو در جستجوی باتری مناسب با خودرو خود چه به لحاظ آمپر مورد نیاز و چه به لحاظ برند معتبر و مرغوب برای اتومبیل خود هستند . راهنمایی کارشناسان ما در این مقاله برای انتخاب درست باتری مناسب با خودروی شما ، می باشد .

 

در این مقاله به بررسی باتری مناسب با خودروهای شرکت سایپا می پردازیم و قصد داریم باتری مناسب خودرو پراید وباتری  خودرو تیبا را بررسی نماییم .

البته لازم به ذکر است ، که اینکه چه آمپری برای خودروی شما مناسب می باشد به میزان استفاده شما از کولر ماشین و یا بخاری ماشین بستگی دارد و یا اینکه چه سیستم صوتی و تصویری در اتومبیل تان مورداستفاده می باشد و یا اینکه در مسیرهای پر ترافیک تردد دارد یا ندارید ؛ زیرا در این حالت باید از باتری ( باطری ) با آمپر بالاتری استفاده نمایید .

 

مشخصات باتری خودرو پراید ( مدل های 111 ، 131 ، 132 )

ولتاژباتری : 12 ولت

آمپر باتری : بین 50 تا 55 آمپر ساعت

نوع باتری : باتری اتمی و یا باتری

مشخصات باتری خودرو تیبا ( مدل های تیبا 1 ، تیبا 2 ، هاچ بک )

ولتاژ باتری : 12 ولت

آمپر باتری : بین 55 تا 60 آمپر

نوع باتری : باتری اتمی و یا باتری اسیدی ( با توجه به کارایی و مزیت های باتری اتمی ( سیلد ) نسبت به باتری اسیدی ، پیشنهاد کارشناسان ما باتری اتمی می باشد. )

 


باطری ماشن باتری ,، ,آمپر ,خودرو ,تیبا ,اتمی ,و یا ,باتری مناسب ,می باشد ,باتری اتمی ,مناسب با ,مشخصات باتری خودرومنبع

باتری ماشین

آشنایی با باتری ماشین

باتری چیست؟

باتری ریو

اثرات مخرب باتری برروی محیط زیست

چه زمان باتری را تعویض کنیم؟

علت خراب شدن باتری چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی یاسل اجناس فوق العاده فروش آنلاین آیفون تصویری تک نما ندانمکاری خرید اینترنتی یکم بیشتر بمون عاشقونه یخچال خود را از ما بخرید اجناس فوق العاده راهنمای انتخاب دفتر عقد شیک و دفتر ازدواج شیک